Služby

Získejte komplexní a kvalitní služby. Postaráme se o vše od projektování přes stavbu až po následnou péči. Naši kvalitu potvrzují dlouholeté zkušenosti i řada certifikátů a spokojených klientů.

Projekce energetických staveb

Máme tým více než 30 zkušených projektantů ze všech základních profesí. Díky tomu dokážeme kompletně navrhnout projekty například z oblasti energetických staveb, teplárenství nebo energeticky úsporných projektů.

VÍCE

Realizace energetických staveb

Zajistíme vám nejen projekty výstavby nebo rekonstrukce, ale postaráme se také o jejich realizaci. Ať už potřebujete kompletní stavbu na klíč nebo jen subdodávku. A to včetně možnosti jejího profinancování.

VÍCE

EPC úspory energií

Snížíme vaše výdaje za energii. Díky energetickým službám se zárukou neboli metody EPC budou vaše provozní náklady na energie mnohem nižší. Díky EPC a efektivní rekonstrukcí energetických systémů v budovách i technologických procesech minimalizujeme vaše pravidelné výdaje. Za dosahované úspory plně ručíme. A zaručíme vám to přímo ve smlouvě.

VÍCE

Provoz energetických zařízení

Energetické zdroje také sami provozujeme a nepřetržitě je monitorujeme. Data z nich monitorujeme 24 hodin denně na našem dispečerském pracovišti, takže dokážeme okamžitě řešit jakékoliv nečekané situace. I proto naše služby využívají města, státní organizace nebo například nemocnice.

VÍCE

Servis

Postaráme se také o kompletní servis dodaných zařízení. Od drobných oprav až po kompletní revize. Záruční i pozáruční servis poskytujeme v České i Slovenské republice. A vy se nemusíte o nic starat.

VÍCE

Měření emisí

Zbavíme vás starostí s emisními limity. Provádíme autorizované měření emisí průmyslových zdrojů znečišťování ovzduší, díky kterému víte, zda limity splňujete. Měření emisí, imisí a kvality ovzduší je součástí našeho laboratorního servisu v oblasti ochrany životního prostředí.

VÍCE