Realizace energetických staveb

Zajistíme vám nejen projekty výstavby nebo rekonstrukce, ale postaráme se také o jejich realizaci. Ať už potřebujete kompletní stavbu na klíč nebo jen subdodávku. A to včetně možnosti jejího profinancování.

ZAJISTÍME TEPLO I ELEKTŘINU

Navrhneme a připravíme pro vás například zdroje tepla s výkonem do 50 MW, které se postarají o dodávku tepla a elektrické energie pro celé lokality, města a průmyslové areály. Postavíme také předávací stanice voda/voda nebo pára/voda s výkonem do 50 MW.

Na svém kontě máme i řadu staveb, které využívají obnovitelné zdroje energie, jako je sluneční záření nebo pevná biomasa.

A zajistíme vám také kompletní dodávku kogeneračních jednotek s plynovými motory o jednotkovém výkonu do 10 MW. Právě kogenerační jednotky jsou základem systému pro kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla (KVET).

 

PŘIVEDEME ENERGII, KAMKOLIV POTŘEBUJETE

Postaráme se také o distribuci energií k centrálním výměníkovým stanicím a k objektovým předávacím stanicím. Zajistíme vše od návrhu přes vytyčení trasy až po montáž teplovodních, horkovodních i parních venkovních rozvodů. 

Objektové předávací stanice také sami vyrábíme. A to už od roku 1991.

Využijete je hlavně při decentralizaci tepla, kdy s pomocí objektové předávací stanice snížíme vaše výdaje za energii. Vyrábíme jak objektové předávací stanice ve výkonové řadě od 5 do 10 kW pro rodinné domy, tak centrální výměníkové stanice o výkonu do 5 MW.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE PROJEKTY

Na svém kontě máme více než 685 úspěšných projektůProhlédněte si některé z nich.

Pošlete nám zprávu

Chcete vědět více? Napište nám!