PROFIL A HISTORIE

Pevné základy a víc než 25 let zkušeností, díky kterým zvládneme vše od přípravy projektu až po jeho realizaci a servis. Veškeré starosti s malou energetikou nechte na nás.

Reference

Svojí práci rozumíme a děláme ji, jak nejlépe umíme. Prohlédněte si ukázkové realizace.

 kruh-komin.png

POMÁHÁME JIŽ 25 LET

Už od roku 1990 podnikáme v oblasti energetiky, tepelné techniky a energeticky úsporných projektů. Postaráme se o vše, co souvisí s návrhem, stavbou nebo rekonstrukcí zdrojů pro výrobu a distribuci tepla.

Umíme připravit řešení nejen pro průmyslové areály, města a další územní celky, ale také pro klienty, kteří potřebují individuální malé zdroje.

Máme kvalitní zázemí i vysoce kvalifikovaný tým pracovníků. Snadno si tak poradíme s:

  • Návrhy řešení.
  • Projektováním.
  • Řízením a realizací staveb.
  • Výrobou a montáží.
  • Zprovozněním.
  • Financováním projektu.
  • Provozem a servisem dodaných zařízení.

Zajistíme tak vše od energetických auditů a studií proveditelnosti přes získání potřebných povolení až po stavbu a následný provoz a servis.

Dokážeme také zlevnit provoz vašich současných objektů. Nabízíme totiž projekty EPC - tedy energetické služby se zárukou, které garantují pokles spotřeby energie a dalších provozních nákladů.

 

Energii umíme dodat i ušetřit

Společnost EVČ s.r.o. jsme založili v roce 1990 jako ryze českou firmu. V prvních letech jsme se zaměřili zejména na projektování a inženýring staveb. Od roku 1993 se soustředíme také na výstavbu.

Postupně jsme vytvořili několik dceřinných společností, které nám pomáhají s provozem energetických celků, výstavbou plynových zařízení, průmyslovou chladicí technikou a s energeticky úspornými projekty.

Od roku 2015 jsme součástí skupiny ČEZ ESCO, a.s.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE PROJEKTY

Na svém kontě máme více než 685 úspěšných projektůProhlédněte si některé z nich.

Pošlete nám zprávu

Chcete vědět více? Napište nám!