Naši partneři

Získejte nejen naše zkušenosti, znalosti a dovednosti, ale také podporu českých i zahraničních partnerů z oblasti energetiky, tepelné techniky nebo topenářství.

Reference

Svojí práci rozumíme a děláme ji, jak nejlépe umíme. Prohlédněte si ukázkové realizace.

 kruh-komin.png

NAŠI PARTNEŘI

Mezi našimi partnery najdete velké a ověřené společnosti, které patří k nejvýznamnějším ve svém oboru. Spolupracujeme například s:

Alfa Laval Dodavatel technologií, separátorů, výměníků tepla, výměníkových stanic, čerpadel, ventilů a dalších zařízení pro energetický průmysl. Působí ve 100 zemích celého světa.
Wilo Přední výrobce čerpadel a dodavatel produktů pro komplexní řešení topení, solárních systémů, klimatizaci nebo zásobování vodou.
Domat control system Špičkový evropský dodavatel řídících systémů, technologií měření a regulace pro budovy, průmysl a energetiku.
Viessmann Viessmann group je jeden z předních mezinárodních výrobců topných, průmyslových a chladících systémů. Portfolio produktů zahrnuje i vývoj a implementaci energetických koncepcí pro výrobní průmysl a poskytovatele služeb.
Iso plus Společnost podniká v oblasti techniky zásobování teplem. První výroba předizolovaného potrubí v České republice byla zahájena již v roce 1993. 
LDM Český výrobce a dodavatel regulačních ventilů a průmyslových armatur, které se používají v klasické i jaderné energetice.
Bosch Termotechnika Jeden z předních výrobců a dodavatelů tepelné technicky. Dodavatel systémových řešení. Bosch Termotechnika zahrnuje v oblasti tepelné techniky značky Buderus, Junkers, Dakon a Bosch Průmyslové kotle. 
Siemens Jedna z největších elektrotechnických firem v České republice. Technologie, produkty a služby pro energetiku, zdravotnictví, průmyslové a veřejné infrastruktury.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE PROJEKTY

Na svém kontě máme více než 685 úspěšných projektůProhlédněte si některé z nich.

Pošlete nám zprávu

Chcete vědět více? Napište nám!