O nás

Našim klientům přinášíme úspory v energetice, tepelné technice a energeticky úsporných projektech. Fungujeme komplexně – od návrhu, přes provoz, až po bezchybný servis – už od roku 1990.

PROFIL A HISTORIE

Pevné základy a víc než 25 let zkušeností, díky kterým zvládneme vše od přípravy projektu až po jeho realizaci a servis. Veškeré starosti s malou energetikou nechte na nás.

VÍCE

Politika jakosti

Spolehněte se na maximální kvalitu služeb a šetrný přístup k životnímu prostředí. Vysokou úroveň naší práce zaručují nejen naše zkušenosti, ale také certifikáty a osvědčení.

VÍCE

Naši partneři

Získejte nejen naše zkušenosti, znalosti a dovednosti, ale také podporu českých i zahraničních partnerů z oblasti energetiky, tepelné techniky nebo topenářství.

VÍCE

Zákazníci

Přidejte se ke stovkám klientů, kteří využili naše služby. Připravili a uskutečnili jsme projekty pro města, kraje, nemocnice i průmyslové areály.

VÍCE

Životní prostředí

Ochrana a péče o životní prostředí patří mezi naše hlavní zásady. Potvrzujeme to certifikací ISO i snahou přispět k ochraně ovzduší měřením emisí ve vzduchu.

VÍCE

Členství

Činnost EVČ je natolik rozsáhlá a složitá, že pokud chceme klientům odvádět perfektní výsledky, nemůžeme být na vše sami. Neustále sledujeme naše odvětví a jsme silní i díky členství v několika organizacích.

VÍCE

Kariéra

Práce ve stabilní společnosti se silnou pozicí na trhu. Přesně takové zaměstnání najdete u EVČ. Podívejte se na nabídku volných míst.

VÍCE