Aktuality

Nenechte si utéct energetické výzvy. Podívejte se na nejnovější trendy v domácí i světové energetice. Anebo sledujte, na čem zrovna pracujeme. S námi budete vždy v obraze.

EVČ a ENESA od nového roku společně

Přesně za měsíc dojde ke sloučení společností ENESA a.s. a EVČ s.r.o.
Od 1. 1. 2019 tak budou oba týmy fungovat společně jako ENESA a.s. z ČEZ ESCO.

První den nového roku se z mapy dodavatelů kvalitních řešení v energetice ztratí značka EVČ, symbol firmy, která letos oslavila dvacet osm let od svého založení. Její zkušenosti a know how se ale neztratí. Cílem nástupnické společnosti ENESA bude reprezentovat to nejlepší z obou firem, realizovat větší a sofistikovanější projekty a reagovat na výzvy trhu energetických úspor a energeticky úsporného stavebnictví.

Oficiálním sídlem „nové“ společnosti ENESA zůstane Praha, v Pardubicích se bude nacházet projekce, realizace, obchod a další oddělení. IČO a DIČ zůstávají stejné.

Cesty obou firem se neschází poprvé. U zrodu společnosti ENESA stáli v roce 2005 tehdejší majitelé společnosti EVČ. Na to logicky navázala spolupráce na energeticky úsporných projektech. Společně pracovali na EPC v Národním divadle, Stavovském divadle, Státní opeře, ve Zlíně a v Pardubickém kraji. V roce 2015 převzalo obě společnosti ČEZ ESCO. 

 

Zpět