Aktuality

Nenechte si utéct energetické výzvy. Podívejte se na nejnovější trendy v domácí i světové energetice. Anebo sledujte, na čem zrovna pracujeme. S námi budete vždy v obraze.

Seminář zaměřený na energetické služby se zárukou úspor (EPC) a dotace

APES pořádá 18.dubna seminář věnovaný energetickým službám se zárukou úspor (EPC) s důrazem na dotační zvýhodnění projektů, které tuto metodu využívají. 

Cílem semináře pořádaného Asociací poskytovatelů energetických služeb je seznámit účastníky s metodou EPC, se základními aspekty zadávacího řízení na poskytovatele energetických služeb a výhodami tohoto přístupu ke zvyšování energetické účinnosti v budovách. V současné době je možné umocnit pozitivní efekty metody EPC jejím spojením s dotační podporou poskytovanou v rámci Operačního programu životní prostředí a maximalizovat tak dosažitelné úspory energií a peněz.

 

Název: Úspory energie a nákladů: smluvně zaručené úspory v kombinaci s dotační podporou z OPŽP

Termín: 18. 4. 2018,  9.00 – 13.00

Místo:  NODE5, Radlická 50, Praha 5 (U metra Anděl)

Program: viz pozvánka

Online registrace ZDE. Seminář je zdarma

  

Přijďte si poslechnout zajímavé informace, které Vám mohou pomoci na cestě k modernizaci Vašich objektů a nižším nákladům na jejich provoz. Přednášet budou přední profesionálové s mnohaletými zkušenostmi s aplikací metody EPC v ČR a zahraničí.

 

Zpět