Aktuality

Nenechte si utéct energetické výzvy. Podívejte se na nejnovější trendy v domácí i světové energetice. Anebo sledujte, na čem zrovna pracujeme. S námi budete vždy v obraze.

Golfový turnaj pod Kunětickou Horou

Je za námi tradiční turnaj EVČ Golf Cup 2016, kterého se zúčastnilo kolem 40 pozvaných hostů z řad našich obchodních partnerů a přátel. Hráči byli rozděleni podle HCP do dvou kategorií.

Turnaj se odehrál v příjemném prostředí Golf Resortu Kunětická Hora a užili si jej všichni – nejen aktivní hráči, kteří v 8 fightech strávili den pohodovou hrou. Nehrající návštěvníci mohli využít relaxačních služeb resortu či strávit krásný slunečný den pod Kunětickou horou…

Na závěr dne byly vyhlášeny výsledky. Oceněni byli nejenom nejlepší hráči obou kategorií, ale také vítězové soutěží (nejlepší dvojice, longest, nearest a žena–golfistka).

Děkujeme všem, kdo se podíleli na organizaci a zajištění akce a také všem zúčastněným za vytvoření pohodové a přátelské atmosféry. Současně bychom rádi poděkovali i za mnohými poskytnutou zpětnou vazbu, která je pro nás užitečná jako inspirace i motivace pro pořádání akce v příštím roce.

 

Zpět