Členství

Činnost EVČ je natolik rozsáhlá a složitá, že pokud chceme klientům odvádět perfektní výsledky, nemůžeme být na vše sami. Neustále sledujeme naše odvětví a jsme silní i díky členství v několika organizacích.

Reference

Svojí práci rozumíme a děláme ji, jak nejlépe umíme. Prohlédněte si ukázkové realizace.

 kruh-komin.png

Jsme členy několika organizací

 Apes

Posláním Asociace poskytovatelů energetických služeb je aktivně přispívat k trvalému rozvoji energetických služeb na českém trhu. Sdružuje přední poskytovatele energetických služeb v ČR, jež patří dlouhodobě k evropské špičce ve svém oboru. Zároveň propaguje energetické služby ve veřejném i soukromém sektoru.

Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě je veřejnoprávní stavovská organizace, která vznikla v roce 1992. Členskou základnu komory dnes tvoří více než 29 tisíc autorizovaných inženýrů a techniků, jímž byla udělena autorizace na základě úspěšného složení předepsané zkoušky odborné způsobilosti.
 Asociace energetických auditorů Sdružení fyzických a právnických osob založené v roce 1997, které spojuje energetické specialisty pro činnosti o hospodaření energií, vypracování energetických auditů, posudků, průkazů energetické náročnosti atd. Asociace dlouhodobě pořádá vzdělávací akce a aktivně se podílí na tvorbě odborných návrhů pro zákony o hospodaření energií.

 

PODÍVEJTE SE NA NAŠE PROJEKTY

Na svém kontě máme více než 685 úspěšných projektůProhlédněte si některé z nich.

Pošlete nám zprávu

Chcete vědět více? Napište nám!