HLEDÁME ENERGETICKÉ ÚSPORY

Realizujeme energetické stavby a provozujeme energetická zařízení. Navrhujeme energeticky úsporné projekty a analyzujeme možnosti úspor. Jsme součástí skupiny ČEZ ESCO.

POZNEJTE NÁS LÉPE

VÁŠ PARTNER V MALÉ ENERGETICE

Pomáháme vám najít řešení...

Projektujeme, stavíme, staráme se. V energetice, tepelné technice a energeticky úsporných projektech. Fungujeme komplexně. Od návrhů po bezchybný servis.

Provozujeme také energetická zařízení a zajišťujeme i jejich servis. Zároveň vás zbavíme starostí s emisními limity. Postaráme se totiž o přesné měření emisí. Budete mít jistotu, že limity splňujete.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

Jsme jedničkou v oboru

Na trhu působíme přes 25 let a máme za sebou stovky úspěšných projektů. Díky tomu víme, jak řešit i ty nejsložitější energetické výzvy. A rádi pomůžeme i vám.

ZKUŠENOSTI v energetice již od roku 1990

Od začátku se věnujeme projektování a inženýringu staveb. Postupně jsme přidali i kompletní zajištění staveb, provoz energetických zařízení a další služby.

GARANCE KVALITY máme ISO certifikace

Na špičkovou kvalitu našich služeb a maximální šetrnost k životnímu prostředí se můžete spolehnout. Dokazují to nejen naše zkušenosti, ale také certifikace ISO.

VSTŘÍCNOST provedeme vás úskalími

Poradíme vám, připravíme vám řešení na míru a po skončení prací zajistíme veškerý servis. V záruční době i po ní. S námi se už nemusíte o nic starat.

585 úspěšných realizací
101 ušetřených milionů
32 provozovaných zařízení
25 let v energetice

CO JE NOVÉHO V ENERGETICE?

Buďte s námi v obraze.

Sledujte nejnovější trendy, podívejte se, jaké projekty připravujeme nebo na jakých stavbách pracujeme. S námi budete u všeho podstatného v malé energetice.

Sponzorujeme Pardubice open 2017

Sponzorujeme Pardubice open 2017

Žijeme sportem – a proto se také v letošním roce EVČ sponzorsky podílí na tradičním mezinárodním nohejbalovém turnaji Pardubice Open 2017, který se konal v hale Pardubické univerzity.

VÍCE
Podpořili jsme benefiční koncert

Podpořili jsme benefiční koncert

Začátkem října se v Chrudimi, v Divadle Karla Pippicha, konal již 7. benefiční koncert, organizovaný o.p.s. Rytmus Východní Čechy. Výtěžek koncertu činil přes 97 tisíc Kč. 

VÍCE
Golfový turnaj pod Kunětickou Horou

Golfový turnaj pod Kunětickou Horou

Je za námi tradiční turnaj EVČ Golf Cup 2016, kterého se zúčastnilo kolem 40 pozvaných hostů z řad našich obchodních partnerů a přátel. Hráči byli rozděleni podle HCP do dvou kategorií.

VÍCE