HLEDÁME ENERGETICKÉ ÚSPORY

Realizujeme energetické stavby a provozujeme energetická zařízení. Navrhujeme energeticky úsporné projekty a analyzujeme možnosti úspor. Jsme součástí skupiny ČEZ ESCO.

POZNEJTE NÁS LÉPE

VÁŠ PARTNER V MALÉ ENERGETICE

Pomáháme vám najít řešení...

Projektujeme, stavíme, staráme se. V energetice, tepelné technice a energeticky úsporných projektech. Fungujeme komplexně. Od návrhů po bezchybný servis.

Provozujeme také energetická zařízení a zajišťujeme i jejich servis. Zároveň vás zbavíme starostí s emisními limity. Postaráme se totiž o přesné měření emisí. Budete mít jistotu, že limity splňujete.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

Jsme jedničkou v oboru

Na trhu působíme přes 25 let a máme za sebou stovky úspěšných projektů. Díky tomu víme, jak řešit i ty nejsložitější energetické výzvy. A rádi pomůžeme i vám.

ZKUŠENOSTI v energetice již od roku 1990

Od začátku se věnujeme projektování a inženýringu staveb. Postupně jsme přidali i kompletní zajištění staveb, provoz energetických zařízení a další služby.

GARANCE KVALITY máme ISO certifikace

Na špičkovou kvalitu našich služeb a maximální šetrnost k životnímu prostředí se můžete spolehnout. Dokazují to nejen naše zkušenosti, ale také certifikace ISO.

VSTŘÍCNOST provedeme vás úskalími

Poradíme vám, připravíme vám řešení na míru a po skončení prací zajistíme veškerý servis. V záruční době i po ní. S námi se už nemusíte o nic starat.

585 úspěšných realizací
101 ušetřených milionů
32 provozovaných zařízení
25 let v energetice

CO JE NOVÉHO V ENERGETICE?

Buďte s námi v obraze.

Sledujte nejnovější trendy, podívejte se, jaké projekty připravujeme nebo na jakých stavbách pracujeme. S námi budete u všeho podstatného v malé energetice.

Plynofikace kotelen za provozu

Plynofikace kotelen za provozu

V těchto dnech začaly práce na plynofikaci kotelen LPG na tuhá paliva v Boleticích – Podvoří, Polná. Díky náhradě pevných paliv za plyn budou areály splňovat emisní limity platné od roku 2018.

VÍCE
Lázně Luhačovice ušetří za teplo

Lázně Luhačovice ušetří za teplo

Pro Lázně Luhačovice a.s. jsme začátkem srpna začali práce na změně a vylepšení systému zásobování lázeňského areálu teplem. Změny budou mít vliv na teplo pro 1300 lůžek.

VÍCE
EPC pro Nemocnici v České Lípě

EPC pro Nemocnici v České Lípě

Uzavřeli jsme smlouvu na projekt EPC s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa. EVČ bude poskytovat energetické služby se zaručeným výsledkem a očekávanou roční úsporou téměř 14 mil. Kč.

VÍCE