HLEDÁME ENERGETICKÉ ÚSPORY

Realizujeme energetické stavby a provozujeme energetická zařízení. Navrhujeme energeticky úsporné projekty a analyzujeme možnosti úspor. Jsme součástí skupiny ČEZ ESCO.

POZNEJTE NÁS LÉPE

VÁŠ PARTNER V MALÉ ENERGETICE

Pomáháme vám najít řešení...

Projektujeme, stavíme, staráme se. V energetice, tepelné technice a energeticky úsporných projektech. Fungujeme komplexně. Od návrhů po bezchybný servis.

Provozujeme také energetická zařízení a zajišťujeme i jejich servis. Zároveň vás zbavíme starostí s emisními limity. Postaráme se totiž o přesné měření emisí. Budete mít jistotu, že limity splňujete.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

Jsme jedničkou v oboru

Na trhu působíme přes 25 let a máme za sebou stovky úspěšných projektů. Díky tomu víme, jak řešit i ty nejsložitější energetické výzvy. A rádi pomůžeme i vám.

ZKUŠENOSTI v energetice již od roku 1990

Od začátku se věnujeme projektování a inženýringu staveb. Postupně jsme přidali i kompletní zajištění staveb, provoz energetických zařízení a další služby.

GARANCE KVALITY máme ISO certifikace

Na špičkovou kvalitu našich služeb a maximální šetrnost k životnímu prostředí se můžete spolehnout. Dokazují to nejen naše zkušenosti, ale také certifikace ISO.

VSTŘÍCNOST provedeme vás úskalími

Poradíme vám, připravíme vám řešení na míru a po skončení prací zajistíme veškerý servis. V záruční době i po ní. S námi se už nemusíte o nic starat.

585 úspěšných realizací
101 ušetřených milionů
32 provozovaných zařízení
25 let v energetice

CO JE NOVÉHO V ENERGETICE?

Buďte s námi v obraze.

Sledujte nejnovější trendy, podívejte se, jaké projekty připravujeme nebo na jakých stavbách pracujeme. S námi budete u všeho podstatného v malé energetice.

Lázně Luhačovice ušetří za teplo

Lázně Luhačovice ušetří za teplo

Pro Lázně Luhačovice a.s. jsme začátkem srpna začali práce na změně a vylepšení systému zásobování lázeňského areálu teplem. Změny budou mít vliv na teplo pro 1300 lůžek.

VÍCE
EPC pro Nemocnici v České Lípě

EPC pro Nemocnici v České Lípě

Uzavřeli jsme smlouvu na projekt EPC s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa. EVČ bude poskytovat energetické služby se zaručeným výsledkem a očekávanou roční úsporou téměř 14 mil. Kč.

VÍCE
Instalace separátoru páry na klíč

Instalace separátoru páry na klíč

V červnu jsme dokončili instalaci separátoru páry pro Unipetrol Litvínov, v areálu Chemparku Záluží. Cílem zakázky a řešení bylo odstranění vlhkosti páry z parního potrubí.

VÍCE